Home  I  KONTAKT


Uwaga zmiany w harmonogramie z robotyki grupy piątkowej

PIĄTKI - 10 x 3h (15:00-17:15)
12,19,26 październik 2018r.
9,16,23,30 listopad 2018r.
14,21 grudzień 2018r.
11 styczeń 2019r.

Uwaga zmiana harmonogramu zajęć dla grupy poniedziałkowej z robotyki

PONIEDZIAŁKI - 10 x 3h (15:00-17:15)
8,15,22 październik 2018r.
5,19,26 listopad 2018r. (12.11 - wolny)
3,10,17 grudzień 2018r.
7 styczeń 2019r.



INFORMACJE

02.11.2018


Terminy zajęć z robotyki
są przy liście uczniów zakwalifikowanych



16.10.2018




16.10.2018



Dodatkowa lista robotyka


W związku z wpłynięciem rezygnacji z listy rezerwowej na zajęcia robotyki zakwalifikowali się:


 1.      Michał Żal – piątek (grupa 26)

       2.      Miłosz Kołacz – piątek (grupa 25)

     3.      Mateusz Bober – sobota(grupa 29)



15.10.2018


Rezygnacje z zajęć, prosimy składać do sekretariatu szkoły w formie pisemnej.




10.10.2018


W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zajęciami unijnymi wprowadza się aneks do regulaminu rekrutacji:

1. Uczeń może uczestniczyć w jednego rodzaju zajęciach. Uczestnictwo w więcej niż jednych zajęciach jest możliwe gdy nie ma więcej chętnych na dane zajęcia.

2. Listy rezerwowej nie podaje się do wiadomości. Listę rezerwową tworzą uczniowie, którzy nie zakwalifikowali się na żadne zajęcia i to spośród nich wybierani są kandydaci na zwolnione przez uczestników miejsca.

3. W przypadku równej liczby punktów decyzję o uczestnictwie w zajęciach podejmuje nauczyciel prowadzący.



10.10.2018

LISTY UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH TERMINY ZAJĘĆ UNIJNYCH PROWADZĄCY
DODATKOWE LISTY - aktualizacja 03.11.2018
Dodatkowa lista - zajęcia z robotyki:

1. Stankowski Michał - piątki
2. Zieliński Marcel - piątki
3. Janczyk Szymon - piątki
4. Burzyński Borys - poniedziałki
5. Klinger Marcel - poniedziałki

Dodatkowa lista zajęcia z robotyki:

1. Maksymilian Połubok- poniedziałki
2. Piotr Cegiełka - wtorki
3. Sebastian Karolewicz - wtorki
4. Jakub Jędrak - wtorki
5. Jakub Swój - piątki
6. Rafał Piasecki - piątki

Dodatkowa lista zajęcia rozwijające język angielski kl. IV-VI:

1. Julia Fil

Dodatkowa lista zajęcia rozwijające matematyka kl. VI:

1. Dominik Krysiak

Dodatkowa lista gry i zabawy matematyczne z p. Izą:

1. Zofia Wojnarowska
2. Martyna Trojan

Z naszej galerii
Gadżety