Home  I  KONTAKT


Organizacja roku szkolnego 2020/2021 Konsultacje nauczycieli 2020/2021

 

KONSULTACJE NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 (stan na 09.10.2020 r.)

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

PRZEDMIOT

DZIEŃ

GODZINA

1

Antoniewicz-Mikuła Alicja

wychowawca 2b

 

 

2

Bałuch Małgorzata

wicedyrektor szkoły

do uzgodnienia telefonicznie

-

3

Baran Marlena

wychowawca 0d

 

 

4

Baszak Aleksandra

język polski,
wychowawstwo 6c

wtorek

15:30-16:15

5

Bęgowska Anna

język polski,
wychowawstwo 7b

wtorek

15:40-16:25

6

Biegaj Anna

wychowawca 0c

poniedziałek

16:00-16:45

7

Cynowska-Andruszko Eliza

wychowawca 3d

czwartek

16:25-17:10

8

Dąbrowska Krystyna

język polski

czwartek

14:45-15:30

9

Futyma-Kühn Iwona

pedagog

do uzgodnienia telefonicznie

-

10

Grabicki Przemysław

Wf, wychowawca 7c

poniedziałek

15:30-16:15

11

Grąbczewska Katarzyna

historia, WOS, wychowawstwo 4b

poniedziałek

15:40-16:25

12

Grudzińska Katarzyna

matematyka

środa

14:45-15:30

13

Grzegorowska Milena

wychowawca 0b

 

 

14

Haleczko Anna

wf, wychowawca 6a

poniedziałek

15:40-16:25

15

Izdebski Karol

wf

czwartek

14:45-15:30

16

Janowska Izabela

wychowawca 2a

czwartek

16:25-17:10

17

Kaczor Wojciech

EdB

środa

16:35-17:20

18

Kapustka Małgorzata

wychowawca 1d

czwartek

15:30-16:15

19

Kołobycz Izabela

wychowawca 1a

poniedziałek

16:40-17:25

20

Kozioł Julia

wf, wychowawca 5b

czwartek

14:45-15:30

21

Kucharska Dagmara

świetlica

poniedziałek

16:30-17:15

22

Kulinicz Aleksandra

wychowawca 3b

środa

15:40-16:25

23

Kuźma-Falęcikowska Beata

wychowawca 1c, fizyka

poniedziałek

16:35-17:20

24

Kwiatkowska Małgorzata

wychowawca PP

 

 

25

Łabisz Grażyna

Wychowawca PP

 

 

26

Ładczuk Justyna

wychowawca 3a

wtorek

14:45-15:30

27

Łazęcka Marzenna

świetlica

piątek

16:30-17:15

28

Majewska Agnieszka

świetlica

czwartek

16:30-17:15

29

Mańka Elżbieta

matematyka

środa

14:45-15:30

30

Maślanka Ewa

wychowawca 0b

poniedziałek

16:15-17:00

31

Matuszna Marzena

chemia

wtorek

14:45-15:30

32

Maziarz Agnieszka

nauczyciel wspomagający 3a

czwartek

14:00-14:45

33

Metza Lidia

świetlica

środa

15:30-16:15

34

Michalska Katarzyna

język angielski,
wychowawca 6d

środa

15:45-16:30

35

Mikielewicz-Patyk Anna

matematyka

piątek

18:00-18:45

36

Mikołajczak Monika

wychowawca 3c

czwartek

16:35-17:20

37

Nizioł Magdalena

język polski,
wychowawstwo 5a

poniedziałek

13:45-14:30

38

Olszewski Bartosz

język niemiecki, geografia, doradztwo zawodowe, wychowawca 8a

poniedziałek

16:35-17:20

39

Pawlak Wojciech

informatyka,
wychowawca 4c

poniedziałek

15:40-16:25

40

Pęska Anna

biblioteka

 

 

41

Pieluszczak Anna

historia

poniedziałek

14:40-15:25

42

Piguła Małgorzata

wychowawca 0a

 

 

43

Poźniak Jarosław

dyrektor szkoły

do uzgodnienia telefonicznie

-

44

Pruńska Anita

wychowawca 0d

 

 

45

Pytlak Agata

muzyka

środa

14:45-15:30

46

Ratańczuk Joanna

wychowawca 0a

 

 

47

Rekowska Danuta

przyroda, biologia, wychowawstwo 4a

poniedziałek

15:40-16:25

48

Sadowska Iwona

technika, WDŻwR, plastyka, wychowawca 8b

czwartek

14:30-15:15

49

Sarnowska Paulina

język angielski

wtorek

14:45-15:15

50

Simkiewicz Karolina

nauczyciel wspomagający 1c

piątek

11:20-12:05

51

Skrzypek Elżbieta

technika, religia

wtorek

17:00-17:45

52

Sołoducha Agnieszka

język angielski, wychowawca 7d

wtorek

15:30-16:15

53

Starz Lidia

wychowawca 2c

czwartek

15:30-16:15

54

Stepnowska Agata

religia

środa

16:25-17:10

55

Stępniewska Barbara

religia

poniedziałek

14:00-14:45

56

Stolarska Marzena

logopeda, pedagog

środa

15:00-15:45

57

Szczepaniec Agnieszka

matematyka, fizyka, wychowawstwo 7a

poniedziałek

14:45-15:30

58

Śmietański Krystian

matematyka, wychowawstwo 6b

czwartek

13:45-14:30

59

Świąder Anna

język angielski, geografia, wychowawstwo 8c

środa

14:45-15:30

60

Tamborska Agnieszka

wychowawstwo 1b

wtorek

14:45-15:30

61

Witkowska Anna

język angielski

piątek

17:00-17:45

62

Zając Natalia

wychowawca 0c

 

 

63

 

 

 

 

 

Na konsultacje z nauczycielem należy umówić się telefonicznie za pośrednictwem sekretariatu (nr telefonu: 91-439-17-31), co najmniej dwa dni robocze wcześn

Organizacja roku szkolnego 2019/2020 Konsultacje nauczycieli 2019/2020
Z naszej galerii
Gadżety