Home  I  KONTAKT


Organizacja roku szkolnego 2018/2019
Konsultacje nauczycieli - I półrocze r. szkol. 2018/2019

Konsultacje nauczycieli rok szkolny 2018/2019

l.p

Nazwisko i imię nauczyciela

dzień

godzina

1.

Antoniewicz –Mikuła Alicja

wtorek

12.50-13.20

2.

Baszak Aleksandra

wtorek

14.45-15.30

3.

Bednarek Paulina

wtorek

16.25-17.25

4.

Beker Jolanta

środa

14.45-15.30

5.

Bęgowska Anna

czwartek

15.00-15.45

6.

Biegaj Anna

 

 

7.

Chojnacka Maria

wtorek

13.50-14.35

8.

Cynowsa-Andruszko Eliza

piątek

16.25-17.10

9.

Dryglak Kamila

środa

17.00-17.45

10.

Futyma-Kuhn Iwona

poniedziałek

15.00-16.00

11.

Grochowska Monika

wtorek

15.30-16.30

12.

Grudzińska Katarzyna

piątek

13.50-14.35

13.

Haleczko Anna

poniedziałek

16.30-17.15

14.

Janowska Izabela

piątek

14.30-15.00

15.

Kołobycz Małgorzata

wtorek

16.30-17.30

16.

Kowalski Maciej

środa

15.30-16.15

17.

Kozioł Julia

poniedziałek

16.30-17.30

18.

Ładczuk Justyna

poniedziałek

16.25-17.10

19.

Łazęcka Marzenna

piątek

16.30-17.30

20.

Majewska Agnieszka

wtorek

16.30-17.30

21.

Maślanka Ewa

poniedziałek

16.30-17.15

22.

Metza Lidia

środa

16.30-17.30

23.

Michalska Katarzyna

czwartek

16.30-17.00

24.

Michałowska Patrycja

wtorek

17.10-17.40

25.

Mikołajczak Monika

czwartek

15.40-16.25

26.

Morozik Łukasz

środa

12.45-13.30

27.

Nizioł Magdalena

czwartek

12.45-13.30

28.

Olszanowska-Siergiew Edyta

czwartek

15.40-16.25

29.

Olszewski Bartosz

piątek

8.00-8.30

30.

Onufrejczyk Renata

-

-

31.

Ostrowska-Kupaj Alicja

piątek

15.40-16.40

32.

Pawlak Wojciech

wtorek

13.50-14.35

33.

Piguła Małgorzata

czwartek

17.00-17.45

34.

Pruńska Anita

poniedziałek

16.30-17.20

35.

Poźniak Jarosław

wtorek

7.10-7.55

36.

Ratańczuk Joanna

czwartek

17.00-17.45

37.

Rekowska Danuta

czwartek

14.45-15.30

38.

Skrzypek Elżbieta

środa

12.25-13.10

39.

Smejlis Aneta

-

-

40.

Sołoducha Agnieszka

piątek

15.40-16.20

41.

Stępniewska Barbara

piątek

16.25-17.10

42.

Stolarska Marzena

środa

15.00-16.00

43.

Szczepaniec Agnieszka

wtorek

14.45-15.30

44.

Sztuk Katarzyna

poniedziałek

16.30-17.15

45.

Śmietański Krystian

wtorek

13.50-14.35

46.

Świąder Anna

czwartek

13.30-14.15

47.

Tamborska Agnieszka

piątek

16.35-17.20

48.

Tokarzewska Aleksandra

środa

16.25-17.10

49.

Witkowska Anna

czwartek

16.30-17.15

50.

Zawada Darlena

poniedziałek

15.35-16.20


Nauczyciele czekają na Państwa po uprzednim umówieniu się.
Na konsultacje proszę umawiać się telefonicznie przez sekretariat.


Terminy konsultacji będą na bieżąco uaktualniane.


Z naszej galerii
Gadżety