Home  I  KONTAKT


Zebrania z wychowawcami i nauczycielami w roku szkolnym 2017/2018
Konsultacje nauczycieli - I półrocze r. szkol. 2017/2018

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

-

Małgorzata Zielińska

 

 

-

Małgorzata Bałuch

 

 

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

1.

Antoniewicz- Mikuła Alicja

poniedziałek
8:55-9:40

2.

Baszak Aleksandra



3.

Beker Jolanta



4.

Bęgowska Anna



5.

Białasik Maria



6.

Dryglak Kamila



7.

Futyma – Kühn Iwona




Gutowska Miller Kinga



8.

Haciska Małgorzata



9.

Haleczko Anna



10.

Jakowienko- Wiśniewska Paulina



11.

Janowska Izabela

środa
15:30-16:00

12.

Kołobycz Małgorzata



13.

Śmietański Krystian

piątek
9:50-10:35

14.

Kosecki Damian



15.

Kozioł Julia



16.

Lipska Urszula



17.

Ładczuk Justyna

środa
9:50-10:35

18.

Łazęcka Marzenna



19..

Maślanka Ewa



20.

Michalska Katarzyna

poniedziałek
12:45-13:30

21.

Michałowska Patrycja



22.

Morozik Łukasz



23.

Mikołajczak Monika



24.

Nizioł Magdalena



25.

Olszanowska Sergiew Edyta



26.

Olszewski Bartosz



27.

Pęska Anna



28.

Piguła Małgorzata



29.

Poczopko Beata



30.

Poźniak Jarosław

czwartek
8:50-9:35

31.

Ratańczuk Joanna



32.

Rekowska Danuta

środa
8:55-9:35

33.

Rybak Katarzyna



34.

Sołoducha Agnieszka



35.

Szczepaniec Agnieszka

piątek
8:55-9:40

36.

Sztuk Katarzyna



37.

Świąder Anna

środa
10:45-11:30

38.

Tamborska Agnieszka



39.

Tokarzewska Aleksandra

wtorek
16:30-17:15

40

Wojdyła – Sala Ewa



41.

Zawada Darlena



42.

Żukowska Paulina



43.

Kowalska Kamila




* praca dwuzmianowa nauczyciela - tydzień na rano, następnie tydzień na popołudnie itd. 
   (konsultacje odbywają się po zakończonych zajęciach).

Konsultacje z wybranym nauczycielem muszą być zapowiedziane co najmniej dzień wcześniej.
Chęć taką można zgłaszać do sekretariatu szkoły osobiście lub telefonicznie.

Konsultacje nauczycieli - II półrocze r. szkol. 2017/2018

Konsultacje z wybranym nauczycielem muszą być zapowiedziane co najmniej dzień wcześniej.
Chęć taką można zgłaszać do sekretariatu szkoły osobiście lub telefonicznie.





L.p.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Nr sali

1.

Antoniewicz-Mikuła Alicja

Piątek

16:30

122

2.

Beker Jolanta

Środa

15:30

27

3.

Bęgowska Anna

Wtorek

15:30

21

4.

Białasik Maria

Piątek

15:30

3

5.

Janowska Izabela

Środa

15:00

119

6.

Kołobycz Małgorzata

Czwartek

16:30

120

7.

Kosecki Damian

Czwartek

16:25

119

8.

Kowalska Kamila

Środa

16:30

8

9.

Ładczuk Justyna

Poniedziałek

14:30

1

10.

Michalska Katarzyna

Środa

15:00

28

11.

Michałowska Patrycja

czwartek

15:30

119

12.

Morozik Łukasz

Środa

14:45

Pokój trenera

13.

Mikołajczak Monika

Piątek

16:30

8

14.

Nizioł Magdalena

Czwartek

16:00

28

15.

Olszanowska-Sergiew Edyta

Piątek

17:30

Pokój nauczycielski

16.

Olszewski Bartosz

Czwartek

16:30

Pokój nauczycielski

17.

Poźniak Jarosław

Wtorek

15:35

106

18.

Rekowska Danuta

Środa

14:35

27

19.

Smeilis Aneta

Piątek

14:35

2

20.

Sołoducha Agnieszka

Czwartek

14:35

7

21.

Szczepaniec Agnieszka

Czwartek

15:35

20

22.

Śmietański Krystian

Środa

15:35

26

23.

Świąder Anna

Poniedziałek

15:30

20

24.

Tamborska Agnieszka

Piątek

11:40

Pokój nauczycielski

25.

Tokarzewska Aleksandra

Wtorek

16:35

122

26.

Zawada Darlena

Poniedziałek

15:40

22

27.

Żukowska Paulina

środa

15:30

21

28.

 

 

 

 

29.


 

 

 


Z naszej galerii
Gadżety