Home  I  KONTAKT


Organizacja roku szkolnego 2021/2022 Konsultacje nauczycieli 2021/2022

KONSULTACJE NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 (stan na 11.10.2021 r.)

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

PRZEDMIOT

DZIEŃ

GODZINA

1.

Antoniewicz-Mikuła Alicja

wychowawca 3b

czwartek

16:30

2.

Bałuch Małgorzata

wicedyrektor szkoły

do ustalenia telefonicznie

3.

Baran Marlena

wychowawca 0d

poniedziałek

17:00

4.

Baszak Aleksandra

język polski,
wychowawstwo 7c, doradztwo zawodowe

poniedziałek

15:30

5.

Beker Jolanta

historia, plastyka, religia

poniedziałek

15:40

6.

Bęgowska Anna

język polski,
wychowawstwo 8b

wtorek

15:30

7.

Biegaj Anna

wychowawca 0a

wtorek

16:30

8.

Bondarchuk Darlena

język polski

czwartek

15:40

9.

Cynowska-Andruszko Eliza

wychowawca 1d

poniedziałek

17:10

10.

Dąbrowska Krystyna

język polski

piątek

15:40

11.

Futyma-Kühn Iwona

pedagog, etyka

wtorek

15:00

12.

Grabicki Przemysław

wf, wychowawca 8c

środa

18:30

13.

Grąbczewska Katarzyna

historia, WOS, wychowawstwo 5b

poniedziałek

16:35

14.

Grudzińska Katarzyna

matematyka

piątek

14:45

15.

Haleczko Anna

wf, wychowawca 7a

poniedziałek

15:40

16.

Idzik Ewa

wychowawca 0b

poniedziałek

16:30

17.

Janowska Izabela

wychowawca 3a

wtorek

16:30

18.

Kapustka Małgorzata

wychowawca 2d

środa

16:30

19.

Kołobycz Izabela

wychowawca 2a

czwartek

16:45

20.

Kozioł Julia

wf, wychowawca 6b

czwartek

16:30

21.

Kucharska Dagmara

świetlica

 

 

22.

Kulinicz Aleksandra

wychowawca 1b

czwartek

16:35

23.

Kuś Piotr

wf

wtorek

15:00

24.

Kuźma-Falęcikowska Beata

wychowawca 2c, fizyka

czwartek

16:35

25.

Kwiatkowska Małgorzata

wychowawca PP

środa

17:00

26.

Łabisz Grażyna

Wychowawca PP

środa

17:00

27.

Ładczuk Justyna

wychowawca 1a

czwartek

15:30

28.

Łazęcka Marzenna

świetlica

środa

16:30

29.

Majewska Agnieszka

świetlica

piątek

16:30

30.

Mańka Elżbieta

matematyka

piątek

16:30

31.

Marczak-Szypuła Patrycja

nauczyciel wspomagający 7b

 

 

32.

Matuszna Marzena

chemia, biologia

wtorek

15:30

33.

Maziarz Agnieszka

nauczyciel wspomagający 2b

poniedziałek

16:30

34.

Metza Lidia

świetlica

wtorek

16:00

35.

Michalska Katarzyna

język angielski,
wychowawca 7d

środa

15:00

36.

Mikielewicz-Patyk Anna

matematyka

poniedziałek

15:30

37.

Mikołajczak Monika

wychowawca 1c

poniedziałek

16:30

38.

Nizioł Magdalena

język polski,
wychowawstwo 6a

czwartek

7:00

39.

Olszewski Bartosz

język niemiecki, wychowawca 4a

wtorek

16:30

40.

Pawlak Wojciech

informatyka,
wychowawca 5c

poniedziałek

15:30

41.

Pęska Anna

biblioteka

do ustalenia telefonicznie

42.

Pieluszczak Anna

historia

środa

14:45

43.

Piguła Małgorzata

wychowawca 0c

czwartek

16:00

44.

Poźniak Jarosław

dyrektor szkoły

do ustalenia telefonicznie

45.

Pruńska Anita

wychowawca 0d

poniedziałek

17:00

46.

Pytlak Agata

muzyka

piątek

15:00

47.

Ratańczuk Joanna

wychowawca 0c

 

 

48.

Rekowska Danuta

przyroda, biologia, wychowawstwo 5a

poniedziałek

16:40

49.

Sadowska Iwona

technika, WDŻwR, plastyka, wychowawca 4b

piątek

16:30

50.

Schulz-Archacka Marlena

język angielski

środa

16:35

51.

Simkiewicz Karolina

nauczyciel wspomagający 4d

wtorek

15:30

52.

Skrzypek Elżbieta

technika, religia

wtorek

16:30

53.

Sołoducha Agnieszka

język angielski, wychowawca 8d

czwartek

15:30

54.

Starz Lidia

wychowawca 3c

wtorek

15:30

55.

Stepnowska Agata

religia

 

 

56.

Stępniewska Barbara

religia

poniedziałek

15:40

57.

Stolarska Marzena

logopeda

poniedziałek

15:00

58.

Szczepaniec Agnieszka

matematyka, fizyka, wychowawstwo 8a

piątek

14:45

59.

Sztuk Katarzyna

wychowawca 0b

poniedziałek

16:30

60.

Śmietański Krystian

matematyka, wychowawstwo 7b

środa

15:40

61.

Świąder Anna

język angielski, geografia, wychowawstwo 4c

czwartek

15:40

62.

Tamborska Agnieszka

wychowawstwo 2b

poniedziałek

16:30

63.

Witkowska Anna

język angielski, wychowawca 4d

piątek

16:30

64.

Zając Natalia

wychowawca 0a

 

 

65.

Zielińska Małgorzata

matematyka

środa

15:30

 

Na konsultacje z nauczycielem należy umówić się telefonicznie za pośrednictwem sekretariatu szkoły (nr telefonu: 91-439-17-31), co najmniej dwa dni robocze wcześniej niż termin wskazany w tabeli powyżej.


Podczas konsultacji obowiązują procedury zakrywania ust i nosa maseczką,
dezynfekcja rąk oraz dystans społeczny.

Z naszej galerii
Gadżety