Home  I  KONTAKT


Konsultacje nauczycieli 2022/2023

KONSULTACJE NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 (stan na 15.09.2022 r.)
art. 42 ust. 2f ustawy - Karta Nauczyciela

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

PRZEDMIOT

DZIEŃ

GODZINA

1.

Antoniewicz-Mikuła Alicja

wychowawca 1b

środa

15:30

2.

Badowska Anna

wychowawca 0b

wtorek

12:00 lub 16:30

3.

Bałuch Małgorzata

wicedyrektor szkoły

do uzgodnienia telefonicznie

4.

Baran Marlena

wychowawca 0d

 

 

5.

Baszak Aleksandra

język polski,
wychowawstwo 8c, doradztwo zawodowe

poniedziałek

14:30

6.

Bednarek Paulina

muzyka, plastyka,
technika, świetlica

poniedziałek

14:00

7.

Beker Jolanta

historia, plastyka, religia

wtorek

16:25

8.

Bęgowska Anna

język polski,
wychowawstwo 4c

czwartek

14:45

9.

Biegaj Anna

wychowawca 0c

wtorek

16:00

10.

Bondarchuk Darlena

język polski

piątek

14:45

11.

Brzeska Agnieszka

nauczyciel wspomagający

 

 

12.

Chmura Katarzyna

matematyka

wtorek

14:45

13.

Cynowska-Andruszko Eliza

wychowawca 2d

piątek

17:10

14.

Dąbrowska Krystyna

język polski

czwartek

14:45

15.

Fiejtek Joanna

wychowawca 1d

wtorek

16:25

16.

Futyma-Kühn Iwona

pedagog, etyka

poniedziałek

15:30

17.

Grabicki Przemysław

wf, wychowawca 4b

czwartek

15:30

18.

Gradzikiewicz Maurycy

informatyka,

wtorek

14:45

19.

Grąbczewska Katarzyna

historia, WOS, wychowawstwo 6b

wtorek

16:30

20.

Grzegorowska Milena

wychowawca 0c

wtorek

17:00

21.

Haleczko Anna

wf, wychowawca 8a

czwartek

15:40

22.

Idzik Ewa

wychowawca 0b

-

-

23.

Janowska Izabela

wychowawca 1a

piątek

16:35

24.

Kaczmarek Magdalena

Wychowawca PP

 

 

25.

Karnacewicz-Bojke Jolanta

nauczyciel wspomagający

 

 

26.

Kozioł Julia

wf, EdB, wychowawca 7b

poniedziałek

15:30

27.

Kucharska Dagmara

świetlica, pedagog

do uzgodnienia telefonicznie

28.

Kulinicz Aleksandra

wychowawca 2b

środa

16:30

29.

Kuś Piotr

wf

 

 

30.

Kuźma-Falęcikowska Beata

wychowawca 3c, fizyka

czwartek

14:35

31.

Kwiatkowska Małgorzata

wychowawca 3d

czwartek

16:30

32.

Lipska Urszula

wychowawca PP

 

 

33.

Łabisz Grażyna

nauczyciel wspomagający

środa

16:35

34.

Ładczuk Justyna

wychowawca 2a

środa

16:35

35.

Łazęcka Marzenna

świetlica

wtorek

14:30

36.

Majewska Agnieszka

świetlica

 

 

37.

Marczak Patrycja

nauczyciel wspomagający

 

 

38.

Matuszna Marzena

chemia, biologia, wychowawca 6c

środa

16:30

39.

Maziarz Agnieszka

nauczyciel wspomagający

poniedziałek

14:30

40.

Metza Lidia

wychowawca 3a

środa

15:40

41.

Michalska Katarzyna

język angielski, geografia,
wychowawca 8d

poniedziałek

15:30

42.

Mikołajczak Monika

wychowawca 2c

czwartek

15:35

43.

Nawrot Dagmara

język angielski

piątek

14:45

44.

Niegrebecka Sylwia

świetlica

 

 

45.

Nizioł Magdalena

język polski,
wychowawstwo 7a

wtorek

7:00

46.

Olszewski Bartosz

język niemiecki, wychowawca 5a

czwartek

15:40

47.

Pęska Anna

biblioteka

wtorek 7:00

48.

Pieluszczak Anna

historia

środa

14:30

49.

Piguła Małgorzata

wychowawca 0a

wtorek/poniedziałek

16:30/11:30

50.

Poźniak Jarosław

dyrektor szkoły

do uzgodnienia telefonicznie

51.

Pruńska Anita

wychowawca 0d

środa

17:00

52.

Pytlak Agata

muzyka, świetlica, wychowawstwo 5c

wtorek

15:30

53.

Ratańczuk Joanna

wychowawca 0a

 

 

54.

Rekowska Danuta

przyroda, biologia, wychowawstwo 6a

piątek

15:40

55.

Sadowska Iwona

technika, WDŻwR, plastyka, wychowawca 5b

czwartek

15:30

56.

Schulz-Archacka Marlena

język angielski

poniedziałek

16:30

57.

Sikorska Jagoda

matematyka

poniedziałek

7:00

58.

Simkiewicz Karolina

nauczyciel wspomagający

czwartek

15:30

59.

Skrzypek Elżbieta

technika, religia

środa

16:30

60.

Sołoducha Agnieszka

język angielski,
wychowawca 4a

czwartek

14:30

61.

Sontowska Joanna

świetlica

 

 

62.

Starz Lidia

wychowawca 1c

czwartek

15:30

63.

Stepnowska Agata

religia

czwartek

16:30

64.

Stępniewska Barbara

religia

 

 

65.

Stolarska Marzena

logopeda

wtorek

16:30

66.

Szczepaniec Agnieszka

fizyka

poniedziałek

14:40

67.

Sztuk Katarzyna

wychowawca 0b

czwartek/poniedziałek

11:00/16:30

68.

Śmietański Krystian

matematyka, wychowawstwo 8b

poniedziałek

16:20

69.

Tamborska Agnieszka

wychowawstwo 3b

 

 

70.

Witkowska Anna

język angielski,
wychowawca 5d

poniedziałek

15:40

71.

 

 

 

 

72.

 

 

 

 

73.

 

 

 

 

74.

 

 

 

 

75.

 

 

 

 

 

Na konsultacje z nauczycielem należy umówić się telefonicznie za pośrednictwem sekretariatu szkoły (nr telefonu: 91-439-17-31), co najmniej dwa dni robocze wcześniej niż termi

Z naszej galerii
Gadżety