Klasy 1b i 1d w Zalesiu.
Grupy 0 w Smętowicach
Dzień Chłopaka w 2c.
Dzień Chłopaka w 2a.
Dzień Chłopaka w grupach przedszkolych.
Dzień przedszkolaka w grupie "Muchomorków".
Ognisko integracyjne klasy 1b.
Dzień Chłopaka w 1b.
Dzień Chłopaka w 3a i 3c.
Klasy 5a i 5c w Przelewicach, Widuchowej i "Krzywym Lesie".
Wizyta Konrada Wasilewskiego w naszej szkole.
Dzień Chłopaka w 4a i 4c.
BohaterOn- włącz historię!
Medale KEN
Dzień bez skarpetek grupa 0 c
Dzień chłopaka w 6b, 7c, 7d.
Wystawa zielników klas 2a i 2c.
Konkurs plastyczny "Jesienne inspiracje".
Klasy 1b i 1d w Tanowie.
Klasy 8a i 8b w Trzebieży.
Szkoła pamięta. Klasy 8a i 8b.
Szkoła pamięta- klasa Id.
Szkoła pamięta- klasa 1b.
Szkoła pamieta- klasa 1a.
Pasowanie na ucznia.
Dzień Edukacji Narodowej.
Szkoła pamięta- klasy 5b, 7b, 7c.
Szkoła pamięta- klasa 6b
Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych.
Szkoła pamięta- klasa 1c.
Święto Dyni w grupie 0b.
Szkoła pamięta- grupy 0b i 0c.
Dzień Chłopaka w grupie 0b.
Dzień Dziewczynek w grupie 0b.
Klasy 8b i 8c wykonały repliki pojazdów bojowych.
Szkoła pamięta- klasa 8c.
Klasy 2a i 2c w Marianowie.
Świeto Dyni w 1b.
Klasy3b i 3a w Zalesiu.
Dzień Chłopaka w 3b.
Dzień Edukacji Narodowej w 3b.
Szkoła do hymnu!
Szkoła Pamięta- klasy 3c i 2d.
Dzień Dyni w 3c.
Konkurs recytatorski
Gra historyczna.
Szkoła do hymnu grupa 0c
ŚWIETLICA-ŚWIETLICY
"Śniadanie daje moc"- klasy 1b, 2a, 2c.
Dzień Chłopaka w 1a i 1c.
"Ciekawy zawód"- wizyta pani Magdaleny w 1b.
Szkoła do hymnu- grupa 0b.
Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny.
Konkurs muzyczny "Tym, których już nie ma".
Wizyta w teatrze w Schwedt.
Dzień misia i dzień piżamy w oddziałach przedszkolnych.
Promocja zdrowego odżywiania w 1c.
"Święto Dyni" w 1c.
Mikołajki w 1c.
Warsztaty świąteczne w 1d.
Klasy piąte i szósta A w kinie Pionier.
Dzień Chłopaka w 6 A.
Mikołajki 6 a.
Maraton Pisania Listów
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek
Konkurs fotograficzny "Jesień w obiektywie".
Konkurs "POD SKRZYDŁAMI DOBREGO ANIOŁA".
Mikołajki w klasie 5a
Konkurs kolęd.
Mikołajki w 5a.
Dekorowanie pierniczków w 0 c.
Mikołajki w 0 a, 0 b, 0 c.
Warsztaty plastyczno-techniczne w 2 a.
Szkoła do hymnu grupa 2 a.
Klasy 6 a i 8 d w Kołobrzegu i Dobrzycy.
Warsztaty z LEGO w grupie 0 b.
Dzień bez skarpet- ścieżka sensoryczna w grupie 0 b.
II Szkolny Turniej Tańca.
Szkolne konkursy plastyczne z okazji Narodowego Święta Niepodległości
W STYCZNIU POMAGAMY PTAKOM PRZETRWAĆ ZIMĘ, GRUPA 0A
17/01/2022r. ŚWIATOWY DZIEŃ PIZZY W GRUPIUE 0A
Spotkanie z Mikołajem w 0A
Dzień Chłopaka w 0A
Dzień postaci z bajek w 0 A.
Bal karnawałowy w 1 a.
Mikołajki w 1 a.
Wiosenne potrawy w b.
Turniej „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”
Dzień Świadomości Autyzmu
"Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki".
Dzień życzliwości w 1 a.
Szkoła pamięta- klasa 1 a.
Dzień Świadomości Autyzmu w klasie 1 b.
Klasy I-III i "zeróweczki" w teatrze.
1 kwietnia w 3 b.
8 marca w 3 b.
Wizyta w Galerii Tworzę się- klasa 3 b.
Zabawa taneczna w 3 b.
Kiermasz świąteczny.
Wielkanocny kiermasz świąteczny.
Dzień Ziemi w grupie 0 c
5 c w warsztacie lutnika.
Sukces na turnieju tańca nowoczesnego.
Królik "Bing" z wizytą w grupach 0 a, 0 b i 0 c.
Klasa 5 c na wystawie pt. "Od giermka do rycerza".
„Przysłowia mądrością narodu”
Dzień Dziecka na sportowo.
Dzień Dziecka w 5 c.
Szkolny Konkurs Matematyczny
Klasy Ib i Id w gospodarstwie agroturystycznym.
PRZEDSTAWIENIE – „WIOSNA” DLA GRUP „0” I PRZEDSZKOLA.
WARSZTATY WIELKANOCNE W ID - „JAJKO NA MILION SPOSOBÓW”.
Warsztaty historyczne dla klas 4.
KOPUŁA AUDIOWIZUALNA
Wyjście na lody klasy 1 a.
Bezpieczeństwo na drodze- 1 a, 1 c i 1 d.
3 b w Międzyzdrojach.
Konkurs ortograficzny "Ortografek".
Pasowanie na czytelnika w 1 c.
Warsztaty afrykańskie w 1 c.
Dzień bez plecaka w 1 c.
Podróż w nieznane- klasa 1 c.
Klasy 6 b i 7 c w Czaplinku.
Kręgle.
Zajęcia kulinarne w świetlicy
Konkurs fotograficzny w świetlicy.
8 marca 2022 w grupie przedszkolnej 0d „Pszczółki”
Grupa 0 d -spotkanie z pracownikiem Sanepidu w Policach.
Wycieczka do Poczernia- "Pszczółki".
Występ grupy 0d z okazji Dnia Babci i Dziadka
Dzień Niepodległości w grupie 0d
0 d w kopule audiowizualnej.
Wizyta stomatologa w grupie 0d
"Pszczółki" w kinie.
Grupa 0d na warsztatach z klockami DUPLO
Walentynki w grupie 0d
"Pszczółki" w Domu Chleba w Tanowie
Wielkanocny Zajączek odwiedza grupę 0d !
Grupa 0d - Dzień Ziemi
Klasy VIII zasadziły pamiątkowe drzewko.
Turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego LZS Bezrzecze.
Czaplinek na sportowo.
Konkurs języka angielskiego "Master of English" .
8 d w Centrum Dialogu Przełomy.
Klasy 5 a, 5 c i 6 a w teatrze Pleciuga.
Konkurs wojewódzki Znajdź swoją pamiątkę rodzinną i opisz jej historię
Piknik klasy 3 a.
NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Konkurs pod hasłem - CZAS TO MIŁOŚC.
Konkurs plastyczny "Bieg po zdrowie".
GRY, PUZZLE, QUIZY HISTORYCZNE.
Zawód żołnierz- 1 b.
Ciekawy zawód - pielęgniarka.
Wycieczka klas 4a i 4b do Parku Dinozaurów oraz do Niechorza
Wycieczka do Międzyzdrojów klas V a i V b
Uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 klas I-III
Klasa 7 d na wystawie "Droga Polski do Niepodległości".
Rajd pieszy klas 7a i 7d